Junior test engineer

Co budete dělat?

  • Testovat a analyzovat výsledky
  • Reportovat chyby
  • Připravovat data pro testování

Co za to nabízíme?

  • Vstup do světa testování softwaru s podporou specialistů v oboru
  • Vlastní tréninkový plán a pravidelná intenzivní školení
  • Práci na různorodých projektech, které vás posunou dál v návaznosti na váš kariérní plán
  • Rovnováhu mezi prací a volným časem
  • Společnost lidí, kteří vám vždy ochotně poskytnou podporu
  • Propracovaný a gamifikovaný onboarding
  • Spoustu týmových akcí

Co k tomu budete potřebovat?

  • Základní povědomí o technologiích a jejich uživatelskou znalost
  • Zájem učit se novým věcem
  • Systematičnost, analytické myšlení, smysl pro detail
  • Umění přizpůsobit styl komunikace různým prostředím a situacím
  • Angličtinu na úrovni B1 a vyšší

Co se vám ještě může hodit?

  • Znalost SQL na úrovni psaní dotazů a databázových procedur
  • Zkušenosti s programováním

Zní vám to dobře?
Nechte nám na sebe kontakt.