Senior test engineer

Co budete dělat?

  • Definovat rozsah testování a odhadovat jeho pracnost
  • Provádět test analýzu a test design
  • Kontrolovat a zpracovávat požadavky klienta a systémové specifikace
  • Určovat požadavky z hlediska testovaných dat a prostředí
  • Koordinovat testování, vést menší týmy testerů
  • Předávat zkušenosti juniornějším kolegům a vést technická školení
  • Účastnit se procesů: defect management, change requests, release management
  • Při specializaci na automatizované testování navrhovat frameworky, refaktoring a optimalizaci stávajících automatizačních skriptů; prezentovat výsledky klientovi

Co vám za to nabízíme?

  • Pochopení, že kariérní růst má u každého jinou podobu
  • Možnost sdílet své zkušenosti na projektech, pravidelných focus groups i jako školitel
  • Smysluplné vzdělávání na podporu vašich silných stránek a eliminaci těch slabých (workshopy, konference, focus groups)
  • Projekty, na kterých si zkusíte něco nového
  • Stabilní zaměstnání s flexibilní pracovní dobou
  • Společnost lidí, na které se budete každý den těšit do práce, a kteří ocení vaše zkušenosti

Co k tomu budete potřebovat?

  • Zkušenosti s testováním minimálně 3 roky
  • Zkušenosti s uplatňováním různých metod test analýzy a test designu
  • Schopnost vést tým 5 až 10 testerů
  • Znalost procesů v různých modelech vývoje softwaru
  • Umění vyjádřit a prosadit své názory bez omezování ostatních
  • Dobré prezentační dovednosti
  • Angličtinu alespoň na úrovni B2
  • Pokročilé znalosti programovacích a skriptovacích jazyků a zkušenost s automatizací alespoň 1 rok v případě zájmu o tuto oblast testování

Co se vám ještě může hodit?

  • Praxe v oblasti vývoje a business analýzy
  • Zkušenost s procesem agilního vývoje
  • Znalost němčiny

Zní vám to dobře?
Nechte nám na sebe kontakt.