Test manager

Co budete dělat?

  • Definovat a implementovat strategie testování
  • Plánovat a odhadovat tvorbu test plánu
  • Koordinovat a řídit vlastní testovací tým
  • Podporovat všechny oblasti v průběhu celého procesu testování
  • Pravidelně reportovat

Co vám za to nabízíme?

  • Příležitost posunout svou kariéru v test managementu na vyšší úroveň
  • Možnost sdílet své zkušenosti na projektech, pravidelných focus groups i jako školitel
  • Práci v rychle rostoucí společnosti, kde se můžete realizovat nejen formou test managementu
  • Možnost ovlivnit způsoby vedení a rozvoje týmu
  • Vzdělávání nejen formou školení se zaměřením například na obecný přehled v oboru a rozvoj schopností vest tým

Co čekáme od vás?

  • Zkušenosti s testováním minimálně 5 let
  • Znalost testovacích procesů a nástrojů
  • Teoretickou znalost test managementu na základě samostudia nebo odborných školení
  • Zkušenost s koordinací testování alespoň 3 roky
  • Zkušenost s vedením testovacího týmu a organizací práce
  • Znalost procesů v různých modelech testování
  • Spolehlivost, schopnost dodržovat termíny, samostatnost
  • Angličtinu alespoň na úrovni B2

Co nemusíte umět, ale může se hodit?

  • Zkušenosti s testováním v různých odvětvích
  • Znalosti v oblasti automatizace

Zní vám to dobře?
Nechte nám na sebe kontakt.